Matkaauto kohad

Silma Retreatis on kolm üksteisest eraldatud matkaauto kohta. Kaks järve ääres ja üks paadikanali ääres. Kõik on varustatud elektriga ja maapinda on tugevdatud ja kohad on loodis. Kõik parkimiskohad asuvad looduskaunites kohtades, ning on soodsad tingimused loomade ja lindude jälgimiseks. Retreatis on võimalik tühjendada reoveepaaki ja täita veevarusid.

HINNAD

60€ öö

40€ 2 ööd ja rohkem

Check-in: Kella 13st
Check-out: Hiljemalt 12:00

Tühistamine kuni 48h enne saabumist tasuta

Saare

Saar on Silma Retreatis koht, kus aeg peatub. Saarel saab vaadelda kuidas kalad hüppavad vees ning haigrud ja kotkad peakohal tiirlevad. Saarel on võimalik kala püüda või paadiga järvel sõita. Saare maja on loodud kontrastiks Retreat majale, ning sisutatud maalähedaselt, seda selleks et hoida kontakti loodusega. Saarel on olemas toidu valmistamiseks suitsuahi ja Kamado grill. Õhtu poole saab nautida ilma igasuguse ajalimiidita suitsusauna, mis on olnud me külaliste lemmik puhkuse osa. Selleks, et see UNESCO pärandis olev eriline saun õhtuks valmis saaks, tuleb kütmisega alustada juba hommikul, seepärast palume sauna soovist mõned päevad ette teatada. Saart on võimalik broneerida nii Retreat maja kui matkaauto platse kasutavatel külalistel. Broneeringu tegemisel saatke päring ja kinnitame üle, et saar ikka sel päeval vaba on

  • Võrkkiik
  • Elekter

Ranna

Ranna plats on vaatega järvele, ning privaatse liivaranna ääres. Ideaalne väiksemate lastega, kuna saab aeglasemalt vette minna*. Ranna platsile paistab päevane päike.

  • Võrkkiik
  • Elekter

Paadikanali

Paadikanali plats asub vaatega kanalile ja Saunja lahele. Päike paistab platsile pea terve päeva vältel, hommikupäikese eest kaitsevad männipuud. Plats on privaatse supluskohaga* liivaranna ääres ja sobib eriti hästi ornitoloogia huvilistele, kuna on elupaigaks luikedele, haigrutele jpt lindudele.

  • Võrkkiik
  • Elekter

* Ujumine omal vastutusel